شمش فلز رویال

تولید کننده شش هزار تن درسال شمش منیزیم خالص

اولین تولید کننده شمش خالص منیزیم در ایران و خاورمیانه و انحصار تولید در ایران

بهره برداری از معادن غنی دولومیت و منابع گازی ایران

شمش فلز رویال

تولید کننده شش هزار تن درسال شمش منیزیم خالص

اولین تولید کننده شمش خالص منیزیم در ایران و خاورمیانه و انحصار تولید در ایران

بهره برداری از معادن غنی دولومیت و منابع گازی ایران

معرفی شرکت فناور دانش بنیان شمش فلز رویال

شرکت شمش فلز رویال به عنوان اولین تولید کننده منیزیم در خاورمیانه به روش احیا حرارتی (پیجن) با استفاده از فروسیلیسیم می باشد. شرکت شمش فلز رویال که در سال 1386 تاسیس شده، آماده است با بهره برداری و استفاده از معادن دولومیت و فروسیلیسیم و دسترسی به منابع گازی فراوان ایران، سالانه 6000 تن منیزیم خالص و آلیاژی را به قیمت رقابتی تامین نماید. این کارخانه در شهرستان فردوس، استان خراسان جنوبی و در مسیر اصلی حمل و نقل به بنادر جنوبی کشور واقع شده است.

مشارکت مدنی فعال و مسئولیت پذیری اجتماعی

شرکت شمش فلز رویال در برابر گروه بزرگ پرسنل خود و جامعه محلی آن ها احساس مسئولیت کرده و همواره سعی دارد به صورت داوطلبانه به عنوان عضوی موثر در خانواده ای بزرگ پیگیر سیاست ها و فعالیت های مطلوب جامعه بوده تا در بهبود کیفیت زندگی آن ها به مسئولیت اجتماعی خود عمل نماید.

خدمات فنی و حمایت از مشتریان

شرکت شمش فلز رویال به کیفیت برتر محصول و ارائه خدمات به مشتریان خود افتخار می کند. ما برای ارایه راه حل های مناسب برای مصارف و فرآیندهای مختلف با مشتریان خود در سراسر دنیا همکاری می کنیم. ما انتظارات واقعی را برای مشتریان تعریف می کنیم ولی همواره در تلاشیم تا با روش های گوناگون خدماتی فراتر از انتظارات را برای مشتریان ارائه دهیم.
با پاسخگویی سریع به درخواست ها، برنامه ریزی مدون برای تحویل کالا، تشکیلات حمل و نقل بین المللی و رویه مشتری مداری، شرکت شمش فلز رویال را از تامین نیازهای صنعتی و تجاری مشتریان مطمئن می سازد.

باور داریم که در مسیر رشد و توسعه شرکت و محصولات خود به نظرات و همراهی مشتریان نیازمندیم و همواره در تلاش هستیم با دریافت نقطه نظرات مشتریان اصلاحات مورد نیاز را به بهترین نحو اجرا نماییم.

با ما در ارتباط باشید

شما عزیزان میتوانید از طریق روش های زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید و نیز انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

لازم به ذکر است به منظور پاسخگویی هرچه سریعتر به سوالات و رفاه حال شما عزیزان، سیستم پرسش و پاسخ آنلاین ( چت ) نیز در نظر گرفته شده است.

با ما همراه باشید …

نشانی پستی:

خراسان جنوبی، فردوس، کیلومتر 7 جاده بیرجند

کد پستی:

9771114113

پست الکترونیک:
info@shfroyal.com

شماره های تماس:

2323 3273 – 056

فکس:

2222 3273 – 056