شمش منیزیم

شمش منیزیم چیست؟

به چه چیزی شمش می گوییم؟

بسیاری از فلزات باارزش به دلایل بسیاری در صورت و قالب شمش هم تهیه و تولید می شوند. شمش منیزیم هم از این قاعده مستثنی نیست. شاید اولین کلمه ای که در ارتباط با این ترکیب جلب توجه می کند خود کلمه ی شمش باشد. شمش قطعه ایی حدودا خالص و معمولا فلزی است که با توجه به مصارف بعدی که برای آن در نظر داریم، به صورتهای مختلفی ریخته گری می شود. معمولا شمش طولش از 2 متر کمتر است. در بیشتر اوقات هم با سطح مقطع ذوزنقه ای مواجه هستیم. باید توجه کنیم که شمش به خودی خود کاربردی ندارد و در واقع محصولی میانی است برای تولیدات بعدی.

اغلب شمش ها در قدم بعدی وارد مراحل شکل دهی می شوند و شمش منیزیم هم از این قاعده بیرون نیست. این مراحل شامل رویدادهایی هستند که کار سرد و گرم کردن، برش یا فرزکاری بخشی از آنهاست.

تاکید بر استقلال صنعتی در کارخانه منیزیم فردوس

شمش منیزیم و تولید آن در شمش فلز رویال

ما در شمش فلز رویال مانند بسیاری از کارخانه های تولید منیزیم، محصولمان را در قالب شمش ارائه می دهیم. این صورت یعنی شکل شمش منیزیوم، نسبت به سایر موارد، کم هزینه ترین شکل فلزی محسوب می شود که کاربردهای عمومی فراوانی دارد. اندازه های استاندارد شمش ما بسته به نیازهای نهایی به صورت بهینه تعریف شده اند و خط تولید شمش منیزیم در کارخانه منیزیم فردوس متناسب با بازارهای داخلی و ضرورت های صادرات منیزیم راه اندازی شده اند. در این راه شمش منیزیم با کیفیت و قیمتی رقابت پذیر به شکل محصول نهایی عرضه می شود و برای این منظور از تکنولوژیهای به روز دنیا استفاده می شود تا تبلور و سایر فرایندهای تصفیه و خالص سازی در استانداردهای جهانی صورت پذیرند.

هیچ چیز دور ریخته نمی شود

هدف نهایی درتولید شمش منیزیوم، تحویل شمش ها به مشتریانی است که بسته به نیاز خود آن را به آرایه های مختلفی از خلوص می خواهند. عده ای از مصرف کنندگان شمش منیزیم آن را برای تولید آلیاژهای منیزیم می خواهند بعضی هم شمش منیزیم را برای خواص کاهندگی آن مصرف می کنند. در ریخته گری های مختلف هم شمش منیزیم کاربرد دارد که در این دسته هم مصرف کنندگان فراوانی وجود دارند. در انتهای خط تولید می توانیم بگوییم چیزی دور ریخته نمیشود و مواد باقی مانده با توجه به اشکال هندسی مختلفی که می توان به آنها داد، ممکن است در تولید پودر منیزیم صنعتی استفاده شوند که مثلا در تصحیح ترکیب در صنایع شیمیای مختلف کاربرد دارند.
استفاده از متخصصان داخلی در کارخانه منیزیم فردوس

چرا شمش منیزیم فردوس را انتخاب کنیم؟

در کارخانه منیزیم فردوس ما به ایجاد کیفیت برتر و کیفیت رقابتی در ارتباط با ویژگی های منیزیم تولیدی اعتقاد ویژه داریم. سیاست ما این است که کیفیت برتر را در تولید شمش منیزیم ارائه کنیم و بر ارتباط مداوم و دوطرفه با مشتریان خود در ایران عزیز و همچنین مشتریان خود در سراسر دنیا تاکید داریم. رصد نیازهای داخلی و خارجی و ضرورت ها و باید و نبایدهای تولید محصول جز ثابت سیاستهای ما است به خصوص که با توجه به سرعت پیشرفت تکنولوژی این ضرورتها دینامیک هستند.

دسترسی به منابع گازی وسیع ایران عزیز در کنار فرصت وجود معادن منیزیم در ایران بی نظیر میهن عزیز یکی فرصت بی نظیری در اختیار ما قرار داده است تا با استفاده از تکنولوژی ها روزآمد ظرفیت 6000 تنی تولید را رقم بزنیم.

در مسیر رشد و توسعه توجه به نظرات و همراهی مشتریان یکی از مواردی است که همواره به آن توجه داشته ایم تا شمش منیزیوم را در بهترین کیفیت ممکن به مشتریان نهایی تحویل بدهیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید?
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *